5. ročník mezinárodní konference Hledání indiánské Ameriky / Search for Indian America se uskuteční v Pardubicích

Katedra sociální a kulturní antropologie Fakulty filozofické Univerzity Pardubice

ve dnech 28. února a 1. března 2022 hostí a spoluorganizuje 5. ročník mezinárodní konference Hledání indiánské Ameriky / Search for Indian America, na které vystoupí badatelé z oblasti etnologie, sociální a kulturní antropologie, lingvistiky, historie a dalších oborů z České i Slovenské republiky, Mexika, USA, Kanady a Velké Británie.

Konference probíhá hybridní formou. V případě zájmu o účast naleznete bližší informace v přiloženém pdf, ve kterém jsou rovněž k dispozici odkazy pro online připojení prostřednictvím platformy MS Teams.

Jste srdečně zváni!

23. 2. 2022